Forgotten Password

Applications have closed
This listing has expired.

Peopable, UAB – patikimas personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) partneris Lietuvoje.

Vienai didžiausių maisto užsakymo internetu platformų Lietuvoje, laikinam 1 mėnesio darbui Kaune ieškome VAIRUOTOJŲ (B KATEGORIJA).

VAIRUOTOJAS (-A) (B KATEGORIJA)

Darbo pobūdis:
  • Maisto pristatymas į namus ir biurus Kauno mieste;
  • Darbas su savo automobiliu ir įmonės mobiliąja programėle;
  • Darbas pamainomis (trumpa (3dienis, 4dienis, 5dienis)/ilga savaitė (1dienis, 2dienis, 6dienis, 7dienis), nuo 11 iki 22h);
Reikalavimai:
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • 2+ metų vairavimo stažas;
  • Nuosavas ekonomiškas automobilis;
  • Greita orientacija, atsakingumas, punktualumas;
  • Gebėjimas naudotis išmaniuoju telefonu.
Įmonė siūlo:
  • Laikiną ir oficialų darbą;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį (3,87 Eur/val. bruto);
  • Automobilio panaudos sutartis (1 eur bruto už vieną pristatytą užsakymą);
  • Kuro kompensaciją (kuro kortelė darbui);
  • Slenkantį darbo grafiką (trumpa (3dienis, 4dienis, 5dienis)/ilga savaitė (1dienis, 2dienis, 6dienis, 7dienis);
  • Visas socialines garantijas.

Jeigu turite ekonimišką automobilį, vairuotojo pažymėjimą ir 2 metų vairavimo stažą, ieškote papildomo/laikino darbo Kaune, kreipkitės telefonu 869858878 arba el. paštu: info@peopable.lt.